021-66565060 09127261025

جهت ارتباط میتوانید با شماره تلفن ما در تماس باشید

آدرس

تهران، بلوار کشاورز، بین خیابان جمالزاده شمالی و کارگر شمالی، پلاک 342، طبقه 5، واحد 17

گلخانه
تماس با ما
گلخانه
تماس با ما
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

طراحی گلخانه

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ

ساخت گلخانه

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ

تجهیزات گلخانه

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ

شرکت گلخانه سازی 

ساخت گلخانه گل سبز میثاق

میثاق (با نام تجاری گل سبز میثاق) با 24 سال تجربه حضور در صنعت گلخانه ایران، عضو سازمان نظام مهندسی کشاورزی و دارای رتبه پیمانکاری است. گل سبز میثاق در طول سالهای فعالیت خود بیش از 130 پروژه ساخت گلخانه را در 25 استان کشور و جزیره کیش اجرا کرده است. این مجموعه با تکیه بر دانش و توانمندی نیروی انسانی توان طراحی و ساخت گلخانه های صنعتی و سنتی را دارد. 

شرکت گل سبز میثاق جزو معدود سازندگان گلخانه در ایران است که دارای تاییدیه ساخت گلخانه از سازمان جهانی فائو می باشد. این شرکت با به کار گیری تکنولوژی روز دنیا در ساخت گلخانه های صنعتی، توان نصب و راه اندازی انواع تجهیزات گلخانه هوشمند و مدرن همچون گلخانه اسپانیایی، گلخانه هلندی و گلخانه هیدروپونیک… را دارد.

هزینه ساخت گلخانه توسط این شرکت برای مشتریان بخاطر محاسبات دقیق فنی، اقتصادی بوده و بالاترین کیفیت را نیز دارد. ما تولید کننده انواع اتصالات گلخانه بوده و تامین کننده تجهیزات به روز هستیم.

گل سبز میثاق علاوه بر اجرا و احداث گلخانه در داخل ایران، خدمات فنی و مهندسی ساخت گلخانه در کشورهای خارجی را نیز در رزومه کاری خود دارد. این شرکت تا کنون با مشتریانی از کشورهای عراق، آذربایجان، افغانستان، امارات و … همکاری داشته است.

در صورت که تصمیم به احداث گلخانه دارید می توانید از مشاوره فنی کارشناسان ما استفاده کنید. برای این منظور می توانید در ساعات اداری با شماره 66565060 تماس بگیرید.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد 

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. نمایش بیشتر ...

گلخانه چیست ؟

ساخت گلخانه یک سرمایه گذاری برای ایجاد شغل مستمر است و داشتن درآمد پایدار است. از این رو بایستی با نگاهی کاملا علمی و محاسبات دقیق فنی راه اندازی شود. بی شک انتخاب یک شرکت سازنده گلخانه با تجربه می تواند به شما در این مسیر کمک زیادی بکند.

ما در گل سبز میثاق با نگاه علمی خویش به این صنعت، راه کارهای مناسبی برای احداث گلخانه داریم. این نگاه علمی باعث می شود که در وهله اول ساخت گلخانه برای شما اقتصادی بوده و با کمترین هزینه ممکن نسبت به رقبا این کار را انجام دهید. همچنین طراحی و اجرا عالی باعث بهره وری بالای گلخانه شما در هنگام بهره برداری باشد.

اتصالات تولیدی شرکت

مقالات

تجهیزات ساخت گلخانه

اخبار